Загубени инвестиции

Основана во , Ние сме професионални Taiwan Загубени инвестиции производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Ние сме биле производство добра оценка производи текот на годините на искуства. Ние се обезбеди висок квалитет на производите и конкурентна цена и брза испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти се потпираат на нашата силна способност и стабилен развој.
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Загубени инвестиции

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!
  • Загубени инвестиции - Investment Casting
Загубени инвестиции
модел - Investment Casting
Ние се одлични за производство на сите видови на автомобилски делови,делови на вентили,градежен хардвер, компоненти на пумпа,морски хардвер,итн.

Опсег на материјал:
Нерѓосувачки челик,јаглероден челик,низок легура на челик и други материјали за прецизно лиење.
(SCS13,SCS16,SUS430,итн.)

Процес на производство
Дизајн→Алатки→Инјекција восок→Крпеница→Собрание на дрво→Зграда на Шел→Де-Восочување→Пеење→Истурање→Отстранување на школка→Сечење дрво→Експлозија на песок→Кисело миење→Тест за мерачи→Мало заварување→Формирање→Машинирање→Тестирање на притисок→Пакување

Ние, исто така, можеме да ги направиме производите во строга потврда со вашите примероци.
Прашањата се добредојдени.
FORTUNE CAST CORPORATION
Investment Casting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
FORTUNE CAST CORPORATION
За да го пронајдете и купувате најдоброто Загубени инвестиции, треба да знаете за највисок квалитет на Загубени инвестиции производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Investment Casting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
FORTUNE CAST CORPORATION
За да го пронајдете и купувате најдоброто Загубени инвестиции, треба да знаете за највисок квалитет на Загубени инвестиции производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Investment Casting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
FORTUNE CAST CORPORATION
За да го пронајдете и купувате најдоброто Загубени инвестиции, треба да знаете за највисок квалитет на Загубени инвестиции производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Investment Casting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings