Специјализирани делови за рамки

Воведовме строги и целосна контрола на квалитетот на системот, кој гарантира дека секој производ на Специјализирани делови за рамки може да ги исполни барањата за квалитет на клиентите. Покрај тоа, сите наши производи се строго проверени пред пратката.
Нашите главни производи се

Специјализирани делови за рамки

. Да се ​​почитуваат "добра волја" принципот на услугата, "заедничка корист" принципот на соработка, строго се провери квалитетот, се придржуваат до "норми" на корпоративно размислување, ние се надеваме да имаат искрена соработка со пријатели од сите сфери на животот и да си одат рака под рака .
 • Специјализирани делови за рамки - Frame
Специјализирани делови за рамки
модел - Frame
Максимална способност за леење:
 • L1030*W530*H1400мм
 • L1000*W650*H1145мм
MAX машина за обликување школка:
 • ККБ-550,600*950*300мм
 1. Производи со голема цврстина и сила.
 2. Производите можат да се заваруваат на други калапи на добавувачи под исти карактеристики на производот.
 3. Со употреба на инсерти од јадро од песок,нашите производи можат да бидат залемени во сложени и шупливи производи.
 4. Процес на леење на гравитација на легура на алуминиум со голема јачина,отпорност на температурата и затегнатост на притисокот.
 5. Ние сме во состојба да произведуваме кастинг во согласност со спецификациите утврдени со меѓународните стандарди за квалитет.

Максимални перформанси на производство:
 • 893х127х145мм/2.2кг
Дебелината на алуминиумските делови:
 • 3мм
Голем материјал:
 • AC4A,AC4C,AC2B,AC4B,EN AC-47000,A356,A356.2,итн.
Ние, исто така, можеме да ги направиме производите во строга потврда со вашите примероци.
Прашањата се добредојдени.
FORTUNE CAST CORPORATION
Frame
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
FORTUNE CAST CORPORATION
За да го пронајдете и купувате најдоброто Специјализирани делови за рамки, треба да знаете за највисок квалитет на Специјализирани делови за рамки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Frame
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
FORTUNE CAST CORPORATION
За да го пронајдете и купувате најдоброто Специјализирани делови за рамки, треба да знаете за највисок квалитет на Специјализирани делови за рамки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Frame
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
FORTUNE CAST CORPORATION
За да го пронајдете и купувате најдоброто Специјализирани делови за рамки, треба да знаете за највисок квалитет на Специјализирани делови за рамки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Frame
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings